Avaleht E-pood Kandmine Pirita perekool Tellimisinfo Ostukorv Kontakt
Est In English Vene keeles
 
   
  Võrkkiigekeskus
Prindi

   Telli uudiskiri
 
Sisesta oma e-posti aadress
 

 
Kiikede valmistamine
Kuidas valida
Kuidas hooldada
Mida vaja teada
 
 
 

Sellelt lehelt leiad mitmekesise valiku kauneid ja kvaliteetseid käsitsi kootud rippasemeid, kõikvõimalikke kinnitussüsteeme nii õue kui tuppa ja loomulikult kasulikke nõuandeid just Sinu jaoks sobivaima toote valikul.

OÜ Linalaps on firma Amazonas esindaja Eestis, kõiki sellel lehel esitletud tooteid saad osta meie edasimüüjate kauplustest ja veebipoodidest.

Brasiilias indiaanireservaadis käsitööna valmivad rippasemed annavad tavalisest kangast või võrgust võrkkiigega võrreldes oluliselt suurema kasutusmugavuse. Ei mingit soonivat võrku külje all, kuhu kanna või küünarnukiga takerduda. Tihedalt kootud pehme ja tugev puuvill mugandub keha järgi ja toetab seda meeldivalt. Eriline lõng ja kudumisviis teevad toodetest vastupidavad.

Uudsed ilma pulgata võrkkiiged ehk Brasiilia rippmatid üllatavad oma suurte mõõtude ja uutmoodi lamamistehnikaga. Tänaseks on pulgata rippmatid saavutanud "tubase lemmiku" staatuse paljudes Euroopa riikides, nüüd siis ka Eestis.

Kaunid ja isikupärased tooted valmivad lapstööjõudu kasutamata, firma Amazonas isiklikus üksuses. Vääriline palk võimaldab kudujatel kohalikes rasketes oludes head toimetulekut. Valikus leidub traditsioonilisi, romantilisi ja kaasaegsesse modernsesse interjööri ja aeda sobivaid rippasemeid täiskasvanuile ja eri vanuses lastele. Osad kangast rippasemed on valmistatud spetsiaalsest puuvilla ja polüestri segust EllTexist, mis muudab need rippasemed ilmastikukindlaks ja vastupidavaks, kuid on sellegipoolest ihule meeldivalt pehmed nagu puuvill. Toodete värvimisel kasutatakse mürgivabasid värve. TÜV-sertifikaadiga kinnitused ja kandejalad valmivad Saksamaal.

Võrkkiige keskuse tootevaliku leiad siit.

 
     
  Linalaps OÜ  a/a 221023924117  Valguta 7, Tallinn 11913  Tel. 5210001  www.linalaps.ee  info@linalaps.ee