Avaleht E-pood Kandmine Pirita perekool Tellimisinfo Ostukorv Kontakt
Est In English Vene keeles
 
   
  Kuidas hooldada
Prindi

   Telli uudiskiri
 
Sisesta oma e-posti aadress
 

 
Kiikede valmistamine
Kuidas valida
Kuidas hooldada
Mida vaja teada
 
 
 

Käsitsikootud rippmati ja ripptooli hooldusel peab kindlasti arvestama, et toode on kootud looduslikust materjalist - puuvillast, mida pole töödeldud ilmastikukindlaks. Kanga vastupidavuse ja inimese tervise huvides ei ole lõngasid värvitud ega töödeldud tugevatoimeliste ainetega. Värvid säilivad kauem kirkad ja kangas tugev kui kiike vihmade ja pideva päikesekiirguse eest säästa. Pakutavad kinnitussüsteemid võimaldavad kõik rippmatti ühe minutiga kinnitustest-jalgade küljest eraldada.

Brasiilia-tüüpi rippmattide puhul on palju abi vihmakaitsest, see hoitakse kokkulükatult rippmati otsas kinnituse ümber ja selliselt on teda lihtne kohe üle rippmati vedada kui näha,et sajule läheb.

Pulgaga rippmattide puhul vihmakaitset kasutada ei saa. Puidust pulgad käituvad sagedasel vihma kätte jätmisel nagu puit ikka,ehk siis veidi vanub. El Comali ilmastikukindlad rippmatid Banana ja Aruba ei vaja kaitset päikese ega vihma eest. Vamistatud on nad EllTex materjalist, mis tundub katsudes nagu pehme puuvill, kuid on 100 % polyester.

Pesta soovitame neid tooteid käsitsi, lastes enne vannis mõne leebema, valgendusainet mittesisaldava pesuainega segatud 40C vees liguneda. Siis kergelt vajutades läbi pesta ning loputada.

Kuivatada on kõige parem horisontaalselt, seega puude, postide või jalgade külge kinnitades.

Mehhiko võrkkiiged säilivad hästi kui nendes lebada ilma jalanõude, teravate vööpannalde jms. millega võrku takerduda võiks. Hooletu kasutamise tulemusena katkenud lõng tuleks muudega sarnaselt võrkkiigesse põimida, mitte lihtsalt sõlme siduda.

Swingerite ja laste kiikede puhul piisab kui jälgida raskuspiirangut

 
     
  Linalaps OÜ  a/a 221023924117  Valguta 7, Tallinn 11913  Tel. 5210001  www.linalaps.ee  info@linalaps.ee    Kodulehtede valmistamine