Avaleht Kandmine Võrkkiigekeskus Pirita perekool Tellimisinfo Ostukorv Kontakt
Est In English Vene keeles
 
   
  E-pood
Prindi

   Telli uudiskiri
 
Sisesta oma e-posti aadress
 

VÕRKKIIGEKESKUS
LAPSEKANDMISEKS
Titeriided, tekid jm
Ripphällid
Imetustoolid
Kinkekaart
Uudistooted
 
 
 

Linalaps toob maale mitmete Euroopa tunnustatud firmade tooteid. Lisaks on meie e-poes müügil Linalapse omatoodang. Pakutav on kokku pandud omal nahal edukalt läbikatsetatust. Välja oleme valinud tooted, mis kõige paremal moel aitaksid kaasa terve lapse ja õnneliku ema-isa ühenduse tekkimisele..:

!!!!!!  SOODUSHINNAD ei rakendu ostukorvis. Pärast tellimisvälja täitmist ja ära saatmist saad meilile tellimuse kinnituse, kus kajastub toote soodushind.

 Kvaliteetsed kodumaised poollinased rõngaslinad ja lapsekandmismärsid 

  Saksa firma Amazonas GmbH toodang: lai valik käsitöö- ja ilmastikukindlaid rippasemeid, nende kinnitused ja kandejalad, piknikutekid ja matkakiiged, lapsekandmisvahendid erinevatest kandelinadest kergete kottideni. Kandelinad on masinkootud, valmistatakse Hiinas.

 Saksa firma Hoppediz kaunid masinkootud kandelinad, pehmed Bondolino lapsekandmiskotid, kandmisaksessuaarid ja titekraam. Kangad kootakse Indias, toetades sealseid tänavakoole. Lai valik, hea kvaliteet, suurepärased juhendraamatud.

 Saksa firma Girasol laseb oma kaunid hinnatud käsitöölinad kududa Guatemaala maya-indiaanlastest käsitöömeistritel. Põnevad värvid ja mustrid, ehe käsitöö, linad on pehmed, tugevad ja vastupidavad.

 Yaro on Hollandi firma. Nende moodsates mustrites ja erinevates vaimustavates kangasegudes kandelinad kootakse Euroopas. Sortiment on pidevalt muutuv ja kasutusel on lisaks puuvillale ka näiteks vill, lina, kanep, bambus, tencel, siid, repreve jm.

LennyLamb toodetakse Poolas, nende isiklikus kangakudumisvabrikus. Lai valik erinevaid kandelinasid, lapsekandmiskotte ja nendega sobivaid aksessuaare. Lisaks lapsekandmisriided iga ilma jaoks, lasteriided, titetekid jms.

  Manduca valmistab hinnatud lapsekandmiskotte. Materjalideks ökopuuvill ja kanep, lisaks kahele tavakollektsioonile pidevalt ka limited edition piiratud koguses vahvad mudelid. Toodetakse Tšehhis.

Poola firma Froggy Style valmistab erinevaid lapsekandmisriideid. 100% Euroopa käsitöö. Hästi läbimõeldud lõiked, kenad detailid, kvaliteetsed materjalid

Mõnusat ostlemist!

 
     
  Linalaps OÜ  a/a 221023924117  Valguta 7, Tallinn 11913  Tel. 5210001  www.linalaps.ee  info@linalaps.ee    Kodulehtede valmistamine